W piątek odwiedziliśmy Gabinet Weterynaryjny GOLDEN w Czarnej prowadzony przez dwóch doktorów weterynarii p. Piotra  i Mateusza Bożek. Wizyta w lecznicy zwierząt bardzo podobała się dzieciom. Dzieci miały okazję poznać zawód weterynarza – zobaczyły jak pan doktor bada kotka, pomagały wykonać USG pieskowi i  patrzyły jak pan doktor waży swoich ulubieńców.

Dzieci zobaczyły też salę operacyjną i pieska po operacji. Pan Mateusz zorganizował Nutkom konkurs rozpoznawania głosów zwierząt. Wszyscy otrzymali wspaniałe nagrody.

Na koniec dzieci miały okazję karmić marchewkami  konie z pobliskiego pastwiska. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi i  panu Mateuszowi za ciekawe zajęcia w ich Lecznicy Zwierząt.

Data dodania: 2015-09-12 COFNIJ