Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj nasze dzieci odwiedziły gabinet stomatologiczny COSMODENT przy ul. Piłsudskiego.  Pani dentystka sprawdziła wszystkim zęby, pokazała dzieciom gabinet oraz sprzęty, których używa się do leczenia zębów. Dzieci wysłuchały pogadanki na temat higieny jamy ustnej oraz dowiedziały się jak prawidłowo szczotkować zęby.

 

Celem naszej wizyty było oswojenie dzieci z białym fartuchem i zapoznanie z zawodem dentysty. Bardzo dziękujemy pani stomatolog Dominice i pani Ani z COSMODENTU za ciekawe zajęcia edukacyjne dla naszych przedszkolaków.

 

 


Data dodania: 2016-02-23 COFNIJ