Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We środę wybraliśmy się na wycieczkę do Akademii Słodkości na warsztaty cukiernicze i zwiedzanie Akademii. Poznaliśmy historię fabryki ciastek, obejrzeliśmy filmy promocyjne i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy dotyczących produkcji ciastek. Ogromną radość tworzenia sprawiły dzieciom warsztaty ciastkarskie. Każdy wybrał sobie foremkę i przygotowywał swoje ciasteczka dodając bakalie i różnego rodzaju dodatki. Na koniec gotowe ciasteczka zostały wypieczone w specjalnym piecu. Prawdziwą ucztą była dla nas degustacja ciastek – na stole znalazły się Lubisie, Petitki, Kokoski, Pieguski i inne równie pyszne łakocie.


 

Na pożegnanie otrzymaliśmy prezenty – maskotki misie-lubisie, słodycze oraz książeczkę. Bardzo dziękujemy wszystkim oprowadzającym nas osobom, a zwłaszcza pani Dorocie Szpunar za ciekawe zajęcia. 


Data dodania: 2016-12-08 COFNIJ