Dzisiaj z okazji Światowego Dnia Zdrowia odwiedziliśmy POGOTOWIE, gdzie spotkaliśmy się z pracownikami Pogotowia i ratownikiem medycznym.  Pan ratownik pokazał dzieciom sprzęty i przedmioty, które są niezbędne w akcjach ratowania ludzkiego życia.

Najbardziej podobała się dzieciom karetka, dzieci mogły wejść do środka, pooglądać przedmioty, być zbadanym przez ratownika specjalnym aparatem medycznym.
Przedszkolaki  przez krótką chwilę wysłuchały sygnału karetki, a niektóre z nich mogły nawet wczuć się w rolę kierowcy.
Nasza wizyta na POGOTOWIU dzieciom się podobała, dzieci przypomniały sobie numery alarmowe i wysłuchały pogadanki na temat ratowania życia.

Bardzo dziękujemy pani Irenie za ciekawą pogadankę  oraz panu  ratownikowi za pokazanie nam KARETKI POGOTOWIA.

Data dodania: 2014-04-09 COFNIJ