Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj wybraliśmy się z wizytą na pocztę. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy urzędnika pocztowego, obserwowały interesantów przychodzących wysłać listy i paczki,  zobaczyły sortownię oraz pomieszczenie listonosza. Naszą przewodniczką po poczcie była pani Małgosia, która przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat swojej pracy.  Dzieci  brały udział w zawodach drużynowych skakania w workach, oglądały klaser ze znaczkami oraz stemplowały swoje kolorowanki.


Dziękujemy bardzo pani Małgosi Krauz za zaangażowanie i ciekawe zajęcia na poczcie.

 


Data dodania: 2015-10-20 COFNIJ