Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj  z naszymi NUTKAMI wybraliśmy się zobaczyć  LOTNISKO w Jasionce. Naszym przewodnikiem  była pani Aneta, która pokazała nam różne ciekawe miejsca, które mieszczą się na lotnisku. Dzieci zobaczyły taras widokowy, z którego obserwowały odlot Ryanaira do Bristolu, kaplice, były ważone na wadze bagażowej,  przeszły prawdziwą kontrolę bezpieczeństwa i dowiedziały się jakich przedmiotów nie należy wnosić na pokład samolotu. Na koniec czekało nas spotkanie ze strażakami w punkcie Straży Lotniskowej, gdzie dzieci zobaczyły wozy strażackie, pokaz lania wody oraz mogły same zobaczyć jak działa hydronetka.

 

To była dla nas  wspaniała, pełna wrażeń wycieczka, podczas której dzieci dowiedziały się więcej niż z książeczek o lotnisku, bo mogły wszystko zobaczyć na żywo. Na koniec dzieci otrzymały  odblaskowe opaski na rękę na pamiątkę wizyty na lotnisku.

 


Data dodania: 2015-08-22 COFNIJ