Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Dzisiaj gościliśmy w NUTCE klaunów z zespołu Anima Circus. W ramach pokazu dzieci zobaczyły: pokaz tańca cyrkowego, pokaz żonglerki chustami, piłkami, maczugami, interaktywny pokaz iluzjonistyczny, pokaz balonowych kreacji - balonowe zoo. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły  w pokazach, odgadywały zagadki i czarowały wraz z klaunami. 

Na koniec wszyscy otrzymali od naszych gości balonowego pieska. Dziękujemy bardzo artystom za przybycie i zainteresowanie nas sztuką cyrkową.  


Data dodania: 2016-02-11 COFNIJ