Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu nietypowego gościa – pana iluzjonistę, który przeniósł dzieci w świat  magii. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor -  zmieniał kolory, na naszych oczach znikały rzeczy, a serwetki zamieniały się w banknoty. Nie tylko biernie oglądaliśmy tę sztukę magii, ale też   obserwowaliśmy  każdy ruch magika, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki.


Dzieci chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami i  były pod wrażeniem występu pana iluzjonisty. 

 


Data dodania: 2018-11-20 COFNIJ