Spotkanie z ILUZJONISTĄ

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził PAN ILUZJONISTA, który zaprezentował przeróżne sztuczki magiczne oraz nauczył nas kilku trików.

Niezapomniane spotkanie rozpoczęło się od zachwycających sztuczek iluzjonistycznych m.in.: wyczarowanie króliczka i żywego gołębia z kapelusza, znikające karty i chusteczka, zmieniająca się piłeczka oraz magiczna butelka. Następnie Pan Iluzjonista znalazł dwóch chętnych asystentów do sztuczek magicznych: Amelkę i Mateusza. Mali śmiałkowie liczyli monety, bawili się czarodziejską różczką i kapeluszem. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, sztuka iluzji spodobała się zarówno dzieciom, jak i Paniom!

Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z PANEM MAGIKIEM.

Data dodania: 2016-10-05 COFNIJ