Ostatni tydzień w NUTCE był czasem  warsztatów międzynarodowych -  INTERNATIONAL KINDERGARTEN   z udziałem studentów z Chin i Rosji.
To już po raz kolejny gościmy obcokrajowców w celu przybliżenia naszym dzieciom ich kultury i tradycji.

Dasza z Rosji i Ada z Chin  każdego dnia starały się zaprezentować swoje kraje, pokazać kulturę, tradycje, symbole oraz charakterystyczne dla nich cechy.
Nutki spędziły czas  aktywnie i twórczo: oglądały prezentacje o krajach naszych gości, poznały flagi, uczyły się prostych tańców  oraz zabaw dziecięcych, a także działały manualnie, wykonując projekty plastyczne.

Przekazujemy serdeczne podziękowania dla Daszy i Ady  za  czas nam poświęcony, za obudzenie w dzieciach ciekawości świata oraz za lekcję tolerancji, szansę poznania odmiennych kultur oraz za lekcje języka angielskiego. Dla najmłodszych była to szansa zdobycia nowych umiejętności - językowych, manualnych, kulturowych oraz społecznych. Za wszystko dziękujemy i zapraszamy po raz kolejny do naszej NUTKI.

Data dodania: 2014-02-15 COFNIJ