Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątkowe przedpołudnie rozpoczęliśmy intensywne prace związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Nasze przygotowania ubogacił sympatyczny florysta pan Kamil Furman, który opowiedział o specyfice swojej pracy.


Następnie przedszkolaki wykonały piękne świąteczne dekoracje przy pomocy profesjonalnych florystów i pań. Zafascynowane Nutki ozdabiały swoje stroiki licznymi dodatkami  m.in. kolorowymi bombkami, brokatowymi gałązkami, sztucznymi kwiatami oraz kokardkami.


Serdecznie dziękujemy panu Kamilowi Furmanowi za ciekawe warsztaty, liczne dekoratorskie wskazówki oraz prezenty!

 


Data dodania: 2015-12-11 COFNIJ