Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

     Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty świecowe. Dla wszystkich była to niebanalna okazja do stworzenia ozdobnych świec w szklanych naczyniach.  Dzieci miały okazję komponować  kolorowe mozaiki z różnych kolorów piasków oraz morskich ozdób: muszli, kamyków, rozgwiazd , kruszonego szkła i koralików. Wszystko to dzieci zalewały kolorowym żelem o zapachu konwalii. Gotowe prace - pięknie opakowane w przezroczystą folię i opatrzone kolorową wstążką – dzieci zabrały jako prezent dla swoich rodziców.


         Dzisiejsze warsztaty bardzo się wszystkim podobały i były okazją na stworzenie oryginalnego prezentu dla każdego.

 


Data dodania: 2016-11-04 COFNIJ