Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek w NUTCE odbyły się warsztaty  mydlarskie, podczas których dzieci wyprodukowały kolorowe , pachnące i  naturalne mydła glicerynowe. 


Po krótkiej prezentacji składników i ozdób niezbędnych do wytworzenia mydła, dzieci zabrały się do pracy. Każde dziecko wybrało sobie foremkę, kolor i zapach i  komponowało z elementów do wtapiania, czyli mydełek miniaturek, płatków  bławatka, soli morskiej i muszelek swoje pachnące, niepowtarzalne mydło. Gotowe, pięknie pachnące prace zostały zapakowane i  przekazane „twórcom” jako prezent walentynkowy dla rodziców.


Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Podczas zajęć dzieci miały wspaniałą zabawę twórczą, niezwykle rozwijającą kreatywność i zdolności manualne.


Data dodania: 2015-02-15 COFNIJ