Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W poniedziałek uczestniczyliśmy w warsztatach ceramicznych prowadzonych przez panie z Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, które  pokazały dzieciom prace wykonane z gliny i opowiedziały w jaki sposób zostały wykonane.

Panie przywiozły ze sobą glinę i przeróżne formy, z których przedszkolaki mogły korzystać wykonując własne ozdoby i figurki. Wszystkie dzieci z przejęciem ugniatały i wałkowały, modelując serduszka, zwierzątka, kule,  rycerzy oraz inne figurki wg własnych pomysłów. Wszystkie prace zostaną wypalone w prawdziwym piecu ceramicznym i dzieci będą mogły je zabrać do domu.
Nasze warsztaty były bardzo twórcze. Dziękujemy bardzo paniom z Muzeum za przybycie i zaszczepienie dzieci ceramiczną pasją.    


Data dodania: 2015-03-17 COFNIJ