Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w naszej NUTCE. W miłej atmosferze odbyły się  warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami, którzy odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Dzieci wraz z rodzicami malowały  bombki, projektowały kartki świąteczne, dekorowały aniołki i choineczki z szyszek. Wszystkie wykonane ozdoby dzieci zabrały do domu i z pewnością będą one wspaniałą dekoracją na świąteczny czas.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za liczne przybycie.  Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Data dodania: 2016-12-15 COFNIJ