Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek byliśmy na zajęciach  w Gabinecie Integracji Sensorycznej Pozytywka. Zajęcia z elementami integracji sensorycznej poprowadziła dla nas pani Aneta. Dzieci bawiły się w detektywów i szukały ukrytego zmysłu. Wykonywały różne zadania związane ze zmysłami, min. miały przejść tor przeszkód z dyskami sensorycznymi i tunelem, szukały skarbów w ryżu, ćwiczyły równowagę huśtając się na dużej huśtawce. Dzieci rozwijały także swoje umiejętności kreatywne - wykonywały kolorowe konfetti z bibuły, a następnie zatańczyły kolorowy taniec.

 

Dziękujemy bardzo pani Anecie za ciekawe zajęcia z elementami integracji sensorycznej w Pozytywce. 


Data dodania: 2017-08-07 COFNIJ