Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Dzień Mamy i Taty  to najważniejszy dla dzieci dzień w roku, na który dzieci czekają z niecierpliwością.

 
Nasze Nutki nie mogły się doczekać rodziców, żeby zaprezentować program, który tak pilnie ćwiczyły od tygodni. Dzieci zaprezentowały inscenizację o dzieciach chińskich, polskich i afrykańskich. Nutki  w pięknych kolorowych strojach wcieliły się w postaci dzieci z różnych krajów, zaprezentowały piosenki, wiersze i układy ruchowe dla naszych rodziców.

 

Na koniec dzieci zaśpiewały STO LAT i obdarowały rodziców breloczkami i ozdobnymi wazonami.  Wszyscy bardzo się  starali, żeby wystąpić jak najlepiej.  Pomysłodawczynią scenariusza była tym razem  Pani Alina, bardzo jej dziękujemy za pomysły, dekoracje i przygotowanie dzieci do występu, jak również wszystkim paniom z Nutki za pomoc w przygotowaniach do uroczystości. 


 


Data dodania: 2018-06-14 COFNIJ