Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Dzień Mamy i Taty  to najważniejszy dla dzieci dzień w roku, na który dzieci czekają z niecierpliwością.

 

Nasze Nutki nie mogły się doczekać rodziców, żeby zaprezentować program, który tak pilnie ćwiczyły od tygodni. Dzieci zaprezentowały inscenizację „Na majowej łące”. Nutki  w pięknych kolorowych strojach wcieliły się w postaci kwiatów, owadów i narratorów, zaprezentowały piosenki, wiersze i układy ruchowe dla naszych mam i tatusiów.


Na koniec dzieci zatańczyły "Toca Toca", zaśpiewały STO LAT i obdarowały rodziców laurkami i złotymi medalami. Dzieci się bardzo starały, żeby wystąpić jak najlepiej , za co zostały  nagrodzone gromkimi brawami.

 

 

 

 Data dodania: 2017-05-28 COFNIJ