Dzisiaj 4. lutego odbyła się tak bardzo oczekiwana przez dzieci uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Tym razem świętowaliśmy w Sali Konferencyjnej w Hali Mosir. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale szczególnie dla babć i dziadziów - dzień uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Wszystkie babcie i dziadziusiowie mogli podziwiać wnuczęta  podczas występu. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role w JASEŁKACH, a nasi goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec dzieci złożyły życzenia i obdarowały babcie i dziadziów laurkami.

Dziękuję bardzo  paniom z Nutki, a w szczególności Pani Ani Kuźniar za przygotowanie dzieci do uroczystości oraz Radzie Rodziców za pomoc w obsłudze naszej imprezy.

Data dodania: 2017-02-05 COFNIJ