Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ramach TYGODNIA ZAWODÓW  dzieci złożyły wizytę policjantom, żeby zapoznać się z ich zawodem.

 

Była to dla nas wycieczka edukacyjna - dzieci miały okazję zobaczyć Komendę Policji, odcisnąć swoje odciski palców,  założyć prawdziwy policyjny kask  i  zobaczyć atrybuty typowe dla zawodu policjanta. Dzieci miały również okazję wejść do radiowozu policyjnego.


Dziękujemy bardzo mamie Dawidka - pani Iwonie za możliwość wizyty na Komendzie oraz pani policjant, która była naszym przewodnikiem po Komendzie POLICJI  i wprowadziła dzieci w tajniki zawodu policjanta.


Data dodania: 2014-08-05 COFNIJ