Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Tydzień  Zabaw  Sensorycznych


 

Cały  zeszły tydzień minął nam na poznawaniu zmysłów. W poniedziałek pani Ania Stefan poprowadziła zajęcia o smaku i dotyku, w piątek pani Monika pokazała co to jest zmysł wzroku i słuchu, a w środę pani Ania Kuźniar  zorganizowała zabawy sensoryczne na świeżym powietrzu w cieniu pod gruszą nieopodal przedszkola.  Dzieci przebrały się w stroje kąpielowe i bawiły się wodą, piaskiem, pianą mydlaną, kolorowym ryżem i kaszą manną, łowiły ryby w basenie i szukały ukrytych skarbów w kolorowym makaronie.  Dzieci uciekały przed paniami, które oblewały je wodą, rzucały wodne bomby balonowe i malowały kolorowym lodem z nową panią Anią.  Radości nie było końca. W końcu wszyscy mokrzy i zadowoleni wróciliśmy na obiad do przedszkola.    


Data dodania: 2017-08-07 COFNIJ