Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W środę 12 sierpnia z wizytą do naszego przedszkola przyszedł pan Kamil – z zamiłowania plastyk oraz entuzjasta giga baniek i klocków Lego.


Eksperymentowanie z p. Kamilem rozpoczęliśmy już podczas porannego spaceru. W parku poznaliśmy tajniki mikstury i puszczaliśmy ogromne bańki mydlane. Niektóre dzieci były nawet zamknięte w giga bańkach. Następnie udaliśmy się do przedszkola, gdzie nasz gość przeprowadził kilka eksperymentów pt. „Magiczny palec”, „Żywe zapałki”, „Wir kolorów w mleku”, „Grające naczynia”, „Skaczące śmietki”. Na pamiątkę kreatywnych warsztatów każdy przedszkolak dostał od p. Kamila gniotka, tzn. balonika z mąką ziemniaczaną.


Serdecznie dziękujemy p. Kamilowi za przygotowanie fascynujących eksperymentów! 

 


Data dodania: 2015-08-13 COFNIJ