Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

TYDZIEŃ  KULINARNY


Ostatni  tydzień był tygodniem Małego Kucharza  – dzieci same przygotowywały zdrowe kanapki, desery galaretkowo – owocowe oraz kroiły owoce na pyszny kompot.

Pod koniec tygodnia wybraliśmy się  na obiad do  Pałacyku  w celu nauczenia dzieci dobrych manier zachowania się w restauracji.

 


TYDZIEŃ  PLASTYKI  SENSORYCZNEJ


Zakończyliśmy tydzień brudnych rąk  i plastyki sensorycznej. Dzieci w tym tygodniu bardzo się brudziły - wykonywały różne masy sensoryczne: ciastolinę z mąki i mydła w płynie, kolorową masę mydlaną, malowały farbami dłońmi i palcami oraz uczestniczyły w zajęciach sensoplastyki, prowadzonych przez  panią Anię z Małej Akademii z Rzeszowa.

 

Zajęcia były niesamowicie twórcze i pachnące egzotycznymi przyprawami. Dzieci tworzyły  ciecz Newtonowską, zrobiły pachnącą ciastolinę  oraz wykonały dywan sensoryczny, po którym chodziły gołymi stopami. Zajęcia miały na celu stymulowanie zmysłów: węchu, smaku, wzroku i dotyku oraz rozwijanie kreatywności plastycznej dzieci.

 

 


Data dodania: 2016-08-09 COFNIJ