Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzień Smerfa upłynął nam wesoło i przyjemnie. Dzieci przeniosły się do krainy Smerfów. Odbyły się wesołe zabawy ruchowe, tańczyliśmy w rytm smerfnych hitów, był tor przeszkód Smerfa, który każde dziecko zaliczyło wzorowo oraz kolorowanki z ulubionymi postaciami z bajki.

 

W tygodniu bajkowym gościliśmy również teatrzyk z przedstawieniem KOT W BUTACH, po którym nastąpił krótki pokaz tańca breakdance oraz  dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach tanecznych tego stylu. Pan Przemek pokazał nam jak się tańczy breakdance oraz uczył nas prostych kroków i gestów. 

Dzieci chętnie uczestniczyły w nauce tańca, chociaż taniec ten nie należy do najprostrzych.


Data dodania: 2013-08-25 COFNIJ