Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W dniu dzisiejszym świętowaliśmy trzecie urodzinki Gabrysi Basty. Imprezka się udała! Nutki wspólnie chrupały kukurydziane chrupki i jadły owoce. Był również przepyszny tort upieczony specjalnie na tę okazję przez mamę Gabrysi. Po zdmuchaniu świeczek wszyscy radośnie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat” i „Happy birthday” oraz złożyli serdeczne życzenia naszej solenizantce.


 

Następnie dzieci brały udział w licznych grach i zabawach muzyczno – ruchowych zorganizowanych przez panią Anię Kuźniar. 

Życzymy Gabrysi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Data dodania: 2016-01-08 COFNIJ