Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj świętowaliśmy trzecie urodzinki Amelki. Dzieci zajadały owoce i chrupki kukurydziane. Nie mogło zabraknąć również przepysznego tortu, który został upieczony specjalnie na tę okazję przez mamę Amelci. Po zdmuchaniu świeczek wszyscy radośnie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat” i „Happy birthday” oraz złożyli serdeczne życzenia naszej solenizantce.

 Następnie dzieci brały udział w licznych grach i zabawach muzyczno – ruchowych zorganizowanych przez panią dyrektor Annę Białek.

 

Życzymy Amelci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Data dodania: 2016-04-07 COFNIJ