Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu Mikołaja, który przyjechał razem z Teatrem ZIELONY MELONIK. Dzieci z niecierpliwością czekały na wspaniałego gościa. Aktorzy z Teatru  zagrali dla nas zabawną  bajkę o Zosi, która chciałaby dostać najpiękniejszy prezent - aby na Święta przyjechał jej tata, którego bardzo długo nie widziała. Bajka była wesoła,interaktywna i pouczająca. Na koniec Mikołaj rozdawał wymarzone prezenty i radości nie było końca. 

 

Dziękujemy bardzo Św. Mikołajowi za prezenty dla naszych grzecznych dzieci i za wspaniałą wspólną zabawę


Data dodania: 2017-12-05 COFNIJ