Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Teatrzyk ARKA NOEGO - Prawdziwy Skarb


Po raz kolejny przyjechał do nas Teatrzyk Arka Noego z pełnym humoru przedstawieniem pt.PRAWDZIWY SKARB. Sztukę oparto na przypowieści o Syny Marnotrawnym. Młodszy syn gospodarza wyrusza do miasta  w poszukiwaniu prawdziwego skarbu. Spektakl pokazał dzieciom, że prawdziwym skarbem jest rodzina oraz miłość, uczył posłuszeństwa wobec rodziców oraz uświadomił dzieciom, że nie szata zdobi człowieka. 

Humorystyczne sceny, inteakcje aktorów z dziećmi oraz wspaniała gra aktorska sprawiły, że spektakl na długo pozostanie w pamięci widzów. 

 

Czwarte Urodziny Tobiasza  oraz piąte Mateusza


W I połowie listopada świętowaliśmy podwójne urodziny naszych chłopców - Tobiasza i Mateusza. Był poczęstunek owocowy i pyszne torty. Wszyscy tradycyjnie złożyli życzenia solenizantom oraz zaśpiewali Sto Lat. Po słodkim poczęstunku były zabawy ruchowe prowadzone przez panią Anię Stefan.

Życzymy solenizantom wszystkiego najlepszego z okazji ich urodzin.


Data dodania: 2017-11-22 COFNIJ