Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu Teatrzyk Eden z Wieliczki. Aktorzy przedstawili spektakl pt. „Arka Noego”. W ciekawy sposób  przybliżono dzieciom historię biblijną, o tym jak Noe budował Arkę, aby uratować siebie i zwierzęta przed powodzią. Głównym przesłaniem było to, że nie należy wyśmiewać się z czyjejś pracy. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, podczas którego poznały egzotyczne zwierzęta oraz uczyły się jak dbać o zwierzęta domowe. Aktorzy angażowali dzieci do  wspólnej pracy przy budowie arki – heblowały, wbijały gwoździe,  liczyły zwierzęta, aktywnie uczestniczyły we wspólnej zabawie.

 

Spektakl  bardzo podobał się dzieciom i miał na celu kreowanie  pozytywnych cech, takich jak:  chęć niesienia pomocy, czynienie dobrych uczynków  i bycie dobrym człowiekiem.  

 


Data dodania: 2015-10-12 COFNIJ