Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Teatr Eden


Przyjechał do nas Teatr Eden z Krakowa z przedstawieniem pt. ”Zagubiona owieczka” . Był to spektakl interaktywny o pasterzu, który szukał swojej owieczki. Dzieci dowiadziały się na czym polega praca pasterza,  drwala i leśniczego. Spektakl pokazał, że to dzieci są takimi zagubionymi owieczkami, a rodzice pasterzami, którzy pokazują im drogę w życiu. Aktorzy  swoją grą tłumaczyli,  że trzeba być  wytrwałym  w dążeniu do celu i nie powinniśmy się tak szybko poddawać.


Wizyta w młynie


W lipcu odwiedziliśmy z dziećmi młyn w celu pokazania pracy młynarza. Pan młynarz pokazał nam sprzęty , których używa się do mielenia zboża, włączył na krótką chwilę młyn, żeby dzieci zobaczyły jak pracują maszyny. Dzieci ubielone mąką zjadły pyszne ciasteczka upieczone przez panią młynarzową i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.


Zumbakids

 

Pod koniec lipca odwiedziła nas po raz kolejny pani Ania – Zumbanita, która poprowadziła dla dzieci radosną Zumbę. Dzieci wytańczyły się do wspaniałej muzyki,  naśladowały gesty taneczne i brały udział w licznych zabawach ruchowych. Dziękujemy bardzo pani Ani za super zajęcia i zapraszamy na koleją lekcję ZUMBY.


Data dodania: 2017-07-31 COFNIJ