Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Cygańska Baśń


Dzisiaj gościł w Nutce Teatr Bazyl z przedstawieniem pt.” Cygańska Baśń”. Była to historia szarego ptaka, który oddał wszystko za kolorowe piórka.  To teatralna opowieść inspirowana cygańską baśniowością o poszukiwaniu swojego szczęścia , swojego miejsca na świecie. Piękna cygańska muzyka w tle tworzyła niepowtarzalny nastrój, a ciekawa scenografia i kolorowe stroje pobudzały dziecięcą wyobraźnię do odkrywania nowych, nieznanych światów.

 

 

 

 

  


Data dodania: 2016-11-15 COFNIJ