Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek odbył się  pokaz sztuczek z dwoma pieskami – berneńczykiem Kluchą  i maltańczykiem Gerym.  Dzieci zobaczyły sztuczki z rekwizytami – tunelem, wózkiem i hula-hopem, itp. Oczywiście nie obyło się bez zaangażowania dzieci, które spontanicznie i z uśmiechem reagowały na żywych  ulubieńców.

 

Pieski były  bezpieczne, specjalnie wytresowane do pokazów dla najmłodszych widzów.  Była to też lekcja edukacyjna, podczas której dzieci dowiedziały się jak dbać o psa i jak reagować w sytuacjach zagrożenia.


Data dodania: 2018-11-16 COFNIJ