Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj świętowaliśmy podwójne urodziny naszych wychowanków: 6 Urodziny Zuzi i 4 Urodziny Antosia.


Zuzia przebrana była za śliczną kotkę, natomiast Antoś wspaniale wystąpił w stroju pirata. Tradycyjnie imprezkę rozpoczęliśmy od wspólnego owocowo – chrupkowego poczęstunku. Następnie zaśpiewaliśmy Sto lat i Happy birthday oraz złożyliśmy solenizantom najserdeczniejsze życzenia. Po wspólnym śpiewie wszystkie łakomczuszki szybciutko zjadły przepyszne torty. Zuzia miała tort z bajkowym Frozen, natomiast po Antosiowym torciku jeździły cukrowe samochodziki. Zwieńczeniem urodzin były zajmujące i atrakcyjne zabawy muzyczno – ruchowe przeprowadzone przez panią Martę.   

 

Zuziu i Antosiu! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

 

 


Data dodania: 2016-01-12 COFNIJ