Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Szóste Urodziny Mateusza

 

Świętowaliśmy szóste urodziny Mateusza z tortem i radosnymi zabawami integracyjnymi. Radości nie było końca w grupie Półnutek. Po owocowym poczęstunku dzieci składały Mateuszowi życzenia i obdarowały go prezentami w postaci rysunków. A po pysznym torcie  przyszedł czas na zabawy ruchowe, które poprowadziła pani Ania Golenia. Dzieci chętnie bawiły się w szczura, w odpadnie z krzesłami oraz z chustą animacyjną. 

Życzymy naszemu solenizantowi wszystkiego najlepszego w dniu szóstych urodzin. 

 

ANDRZEJKI HAWAJSKIE

  

W czwartek w naszej NUTCE odbyły się hawajskie  ANDRZEJKI. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci oraz panie przebrane po hawajsku  wzięły udział w zabawach i wróżbach andrzejkowych, które przygotowała dla dzieci pani Ania Stefan. Dzieci dowiedziały się kim będą w przyszłości, wskazywały na serduszkach imiona swoich sympatii, wróżyły z butelki.

 

Andrzejkowe spotkanie nie mogło odbyć się bez radosnej muzyki, tańców i zabawy w stylu hawajskim. Wiele radości sprawiła dzieciom nauka tańca HULA.  Radosne zabawy ruchowe przygotowała dla dzieci pani Ania Golenia.

 

Dziękujemy bardzo paniom z NUTKI za ciekawe pomysły i wspaniałe Andrzejki, które są naszą polską tradycją. 


Data dodania: 2018-12-13 COFNIJ