Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy podwójne urodziny - szóste Marcela i czwarte Ninki. Wszyscy świetnie się bawili zajadając owoce i chrupki kukurydziane oraz pyszne torty z wizerunkami postaci z bajek Minionki i Kraina Lodu. Panie i dzieci złożyły solenizantom życzenia i zaśpiewały Sto Lat. Po słodkim poczęstunku dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, które poprowadziła pani Ania Stefan. 

 

Życzymy solenizantom wszystkiego najlepszego w dniu ich urodzin - Sto Lat.


Data dodania: 2017-07-08 COFNIJ