Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Świat Małego Chemika – eksperymenty z Planetarium JUPITER


W poniedziałek odbyły się  warsztaty edukacyjne z eksperymentami. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób, aby zachęcić dzieci do pogłębiania wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Dzieci zamieniły się w naukowców, aktywnie uczestniczyły w pokazach prowadzonych przez animatorów, w sposób bezpieczny dla nich. Dzieci mogły zobaczyć jak ciecz zmienia kolor w sekundzie z bezbarwnego na czarny, zrobiły kolorową ciastolinę oraz zobaczyły jak się robi pastę do zębów dla słonia. Dzieci były zaangażowane i bardzo podobała się lekcja chemii dla dzieci. 

 

 

 Audycja ze szkołą YAMAHA – kontrabas i gitara basowa


 

Gościliśmy po raz kolejny artystów ze  Szkoły YAMAHA. Tym razem poznaliśmy  instrumenty smyczkowe – wiolonczelę i kontrabas oraz strunowe szarpane – gitarę basową, a także basową elektroakustyczną. Podziwialiśmy grę pana Jakuba Furmana na instrumentach.  Jak zawsze audycja była  prowadzona z humorem, a dzieci  aktywnie brały udział w lekcji o instrumentach. 


Data dodania: 2019-02-01 COFNIJ