Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Choć rok szkolny zaczął się już na dobre, dzieci z grupy Starszaków w drugim tygodniu września wraz z panią Anią wróciły wspomnieniami do wakacyjnych wydarzeń. Podczas Dnia Wakacyjnych Wspomnień Dzieci ochoczo założyły letnie kapelusze i okulary przeciwsłoneczne, a przyniesione przez nie pamiątki i fotografie wypełniły Kącik Wakacyjnych Wspomnień.

 

W tym dniu dzieci m. in. chodziły na boso po „kamienistej plaży”, szukały muszli ukrytych w „piasku”, wspólnie wędkowały, rozwiązywały krzyżówkę, a co najważniejsze – chętnie opowiadały o swoich wakacyjnych przygodach oraz o odwiedzonych miejscach. Na koniec wszystkie Dzieci zasiadły do stołu i przy pomocy farb namalowały piękne obrazy, utrwalając w ten sposób wakacyjne wspomnienia.

 

Dziękujemy Pani Ani Golenia za ciekawe zajęcia i barwne wspomnienia z wakacji.


Data dodania: 2018-09-16 COFNIJ