Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek STARSZAKI obchodziły  DZIEŃ BURAKA. Pomysłodawczynią zajęć była pani Ania Golenia. Starszaki rozmawiały o burakach – przedstawicielach jesiennych warzyw. Poznały rodzaje buraków – cukrowe, ćwikłowe i pastewne oraz dowiedziały się, jak i z których buraków powstaje cukier. Wykonały również pracę plastyczną z puchnącej farby. Na zajęciach nie zabrakło   wesołych zabaw przy muzyce i smoothie z ćwikłowych buraków. Było  aktywnie i wesoło. 

 

Dziękujemy pani Ani za bardzo kreatywne i edukacyjne zajęcia o buraku.


Data dodania: 2018-10-07 COFNIJ