Dzisiaj gościliśmy w NUTCE rzeźbiarza.
Pan Krzysztof przyjechał do nas z całą masą różnych narzędzi, którymi rzeźbi w drzewie. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się rzeźbiarz i obserwowały jak pan Krzysztof rzeźbi  dłutem samochód czy jajko narysowane przez dzieci.

Podczas zajęć pan  Krzysztof pokazał dzieciom jak zrobić maślanego baranka wielkanocnego z foremki, którą sam wyrzeźbił. Baranek bardzo się dzieciom spodobał. A na koniec każde dziecko próbowało  uformować własnego baranka z masła i były to dla wszystkich ciekawe maślane warsztaty.

Dziękujemy bardzo panu rzeźbiarzowi - Krzysztofowi Pelcowi za odwiedziny w Nutce i ciekawą pogadankę z warsztatami twórczymi.

Data dodania: 2014-04-17 COFNIJ