Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek gościliśmy  w naszym przedszkolu mamę Natalii Mokrzyckiej, która jest POLICJANTKĄ. Pani Iwona opowiedziała  nam o swojej codziennej pracy, o bezpiecznym zachowaniu się na drodze, prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię oraz o tym, jak się zachować w różnych trudnych sytuacjach, np. jak się bronić przed groźnym psem. Pani Iwona przyniosła ze sobą  różne sprzęty potrzebne w pracy policjanta, takie jak kask, ochroniacze czy tonfę policyjną.  Pogoda nam sprzyjała i po pogadance mogliśmy zobaczyć radiowóz policyjny. 

 

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie za wspaniałe zajęcia edukacyjne, połączone z praktyką w sali przedszkolnej i na zewnątrz. 


Data dodania: 2018-10-12 COFNIJ