Dzisiaj w NUTCE odbył się niezwykły koncert. Przed przedszkolną publicznością wystąpił  „Człowiek – Orkiestra”, Wiesław Pyzalski, który przyjechał do nas z Opola.

Pan Wiesław zagrał dla nas koncert, zaprezentował dzieciom różne instrumenty, na których grał równocześnie. Swoim wyglądem przypominał orkiestrę – na nogach brzęczały  instrumenty perkusyjne, na szyi miał instrument zwany kazobo kazobie, pochodzący z Ameryki a przypominający trąbkę. Poza tym muzyk grał na keyboardzie i kolorowych dzwonkach przyciskowych. Przedszkolaki miały możliwość czynnego udziału w koncercie, dowiedziały się wiele o muzyce. Wspólne muzykowanie z panem Wiesławem było radosne i wszyscy wspaniale się bawili.

Dziękujemy bardzo muzykowi za przybycie i dobrą zabawę.

Data dodania: 2016-10-20 COFNIJ