Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek zawitał do NUTKI pan Stefan - profesjonalny muzyk instrumentalista jazzowy. Przywiózł dzieciom mnóstwo różnych instrumentów, głównie strunowych szarpanych takich jak gitara, mandolina, bangi i melodyka. Dzieci mogły zobaczyć jak dany instrument jest zbudowany, policzyć struny, obejrzeć jak wygląda pudło rezonansowe oraz spróbować na nim zagrać. Dużo radości sprawiło dzieciom wspólne muzykowanie i granie na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. Dzieci tworzyły akompaniament do znanych piosenek, granych przez pana Stefana na gitarze. Wśród utworów znalazły się także popularne Kaczuszki. Dzieci były zainteresowane grą na instrumentach, chętnie brały udział w lekcji i wspólnym muzykowaniu.

 

 

Dziękujemy bardzo Panu Stefanowi za ciekawą lekcję Muzyki i zapraszamy na następne spotkanie i prezentację innych intrumentów.


Data dodania: 2018-09-16 COFNIJ