Dzisiaj odbyło się przedstawienie krakowskiego Teatru Iluzji "Magiczny Alladyn". Pokaz magicznych sztuczek bardzo zainteresował dzieci i wywołał gromkir brawa. Dzieci obserwowały czarodziejskie sztuczki z zapartych tchem.Pan czarodziej wykonywał sztuczki z użyciem czarodziejskiej różczki, kapelusza i skrzyni. Największą niespodzianką był biały gołąb, który został wyczarowany z kapelusza.Kolejną atrakcją było zaproszenie dwóch asystentów spośród dzieci, które uczyły się sztuki iluzji. Tym razem asystentami byli Amelka i Marcel.

Dziękujemy panom z Teatru Iluzji, pozdrawiamy i nie możemy się doczekać kolejnej przygody z magią.

Data dodania: 2017-02-02 COFNIJ