Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj odwiedziła nas pani Ola z Akademii Nauki, która przygotowała zajęcia z cyklu „Fizyka dla Smyka”. Zajęcia miały  na celu przybliżenie dzieciom otaczającego nas świata poprzez zabawę i eksperymenty fizyczne. Tematem dzisiejszego spotkania był MAGNETYZM  i jego tajemnice. Dzieci zobaczyły magnesy, dowiedziały się na czym polega przyciąganie i odpychanie, co to jest lewitacja przedmiotów w polu magnetycznym. Zajęcia były bardzo ciekawe i mimo trudnych zagadnień dzieci bawiły się świetnie.

 

 

Bardzo dziękujemy pani Oli za kolejną wizytę i ciekawe zajęcia. 


Data dodania: 2017-02-01 COFNIJ