Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Śladami   DINOZAURÓW


Po raz kolejny przyjechało do nas Planetarium Jupiter  z ogromną nadmuchiwaną kopułą edukacyjną, stanowiącą namiastkę kosmosu, do której dzieci mogły wejść.  Zaprezentowano też   film 3D, który pokazywał życie dinozaurów . W trakcie filmu można było posłuchać pogadanki o dinozaurach oraz dowiedzieć się ciekawostek na temat prehistorycznych czasów. Cała prezentacja była bardzo ciekawa i dostosowana  do programu  edukacji przyrodniczej dla dzieci w wieku przedszkolnym, nawet dla tych najmłodszych.


Bardzo dziękujemy za bardzo ciekawe zajęcia i zainteresowanie dzieci prehistorią. 

 

 

Wyjazd do Zagrody Garncarskiej w Medyni Głogowskiej

 

W czwartek dzieci z Nutki pojechały do  Zagrody Garncarskiej  na zwiedzanie Zagrody i na zajęcia twórcze z gliną. Każdy  lepił  z gliny oraz mógł  spróbować  lepić  na kole garncarskim. Od pana garncarza dowiedzieliśmy się   o jego pracy i pasji lepienia naczyń z gliny.  Nie zabrakło też  czasu na zabawy i swobodny ruch  na świeżym powietrzu. Dzieci przywiozły ze sobą swoje dzieła - piękne dzbanuszki o różnych kształtach. Wyjazd się udał, pogoda dopisała, a dzieci wróciły zadowolone i szczęśliwe. 


Data dodania: 2018-09-25 COFNIJ