Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

SIÓDME  URODZINY  MARYLI


Dzisiaj świętowaliśmy sióme urodziny Maryli. Wszyscy świetnie się bawili na przyjęciu urodzinowym Maryli, która przebrała się za Super Kota. Złożyliśmy  Marylci serdeczne życzenia urodzinowe i zaśpiewaliśmy tradycyjne Sto Lat.  Po poczęstunku owocowym i zjedzeniu pysznego torta śmietankowego przyszedł czas na zabawy ruchowe przy wesołej muzyce, które poprowadziła pani Ania Kuźniar .

 

Życzymy Maryli wszystkiego, co najlepsze w dniu jej urodzin. 


Data dodania: 2017-04-21 COFNIJ