Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W zeszłym tygodniu w Nutce odbyły się bardzo ciekawe warsztaty  dla małych podróżników. Pani animator - podróżnik przybliżyła nam rajską Tajlandię - kraj wolnych ludzi. Przenieśliśmy się do bajkowego świata, gdzie żyją słonie i tygrysy oraz kwitną piękne orchidee. Podczas warsztatów dzieci poznały tajskie krajobrazy, zatańczyły tradycyjny taniec paluszkami, ubierały tajskie sarongi oraz zagrały na bębnach górskiego plemienia Karen. 

 

Dzieci były bardzo zaciekawione, dziewczynkom najbardziej spodobały się kapelusze i wachlarze, a chłopcom przedmioty do masażu oraz pieczątki w kształcie tygrysa. Bardzo dziękujemy za wspaniałe warsztaty podróżnicze.  


Data dodania: 2017-12-17 COFNIJ