Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek 1 marca starszaki wybrały się do Biblioteki na spotkanie z panią weterynarz,  Joanną Czyżyk. Dzieci poznały zawód lekarza weterynarii, zapoznały się ze sprzętem lekarskim  dla zwierząt, wysłuchały ciekawostek o kotach  oraz poszerzyły swoją wiedzę na temat opieki nad zwierzętami. Największą niespodzianką tego spotkania był kot pani Joanny. Po spotkaniu dzieci mogły zatrzymać się na moment w bibliotece, żeby pooglądać i poczytać książeczki o kotach. Dziękujemy paniom z Biblioteki za zaproszenie i pani Asi za cenne wiadomości o opiece nad zwierzętami.


Data dodania: 2019-03-15 COFNIJ