Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek nasze NUTKI wybrały się pociągiem do Rzeszowa. Podróż była bardzo emocjonująca - próba kupowania biletu, oczekiwanie na peronie, wsiadanie do pociągu i sama jazda była dla dzieci czymś wyjątkowym. W Rzeszowie również czekały na nas atrakcje - oglądanie ronda dla pieszych, jazda windą, spacer na Rynek, przez który przejechał cadilac z Presleyem i jego zespołem. Nikt z nas nie pomyślałby, że spotka taką gwiazdę na Rynku w Rzeszowie,  i że będzie miał z nim zdjęcie. 

Z powrotem wracaliśmy nowoczesnym pociągiem i dzieciom podróż jeszcze bardziej się podobała. To był bardzo udany dzień, pogoda nam dopisała, a dzieci były zadowolone.


Data dodania: 2017-08-27 COFNIJ