Na zakończenie roku pojechaliśmy do Handzlówki do Gospodarstwa Agroturystycznego państwa Beclów. Przy wspaniałej pogodzie dzieci mogły się wybiegać na świeżym powietrzu, pobawić się w piaskownicy, pograć w piłkę i w gumę oraz pojeździć samochodem rajdowym.

Nasz piknik miał również edukacyjny charakter. Dzieci zwiedziły suszarnię warzyw i owoców, degustowały wspaniałe owocowe herbatki oraz zajadały się ekologicznymi suszonymi owocami. Pani gospodyni przygotowała dla nas pyszne domowe pierogi , które dzieciom bardzo smakowały oraz soki z ekologicznych owoców.  Na koniec czekała nas niespodzianka - dzieci mogły zobaczyć i pogłaskać kozy.

Dzieci wspaniale spędziły czas na wycieczce, to był dzień niezapomnianych  wrażeń.

Data dodania: 2015-07-01 COFNIJ